VyKingSKI

V neděli 5.2. proběhl narychlo uspořádaný lyžařský závod. Perfektní lyžařské podmínky bylo potřeba využít. Na startu se sešla dvacítka lyžařů, kteří absolvovali dva malé okruhy kolem světla a dva velké okruhy na horních tratích, celkem tedy přibližně 12,5km.

Prvním v cíli byl místní borec Lukáš Ehrenberger - gratulujeme. Společenská část s vyhlášením a opékáním buřtů přímo v cíli se rovněž vydařila. Děkujeme a lyžujte co to dá! 

Na špičkové úpravě tratí se podílí lyžařský oddíl SK Svratka, Město Svratka, Niva Svratky o.p.s., zejména pak dobrovolníci Tomáš, Víťa a Leoš. Děkujeme.

Děkujeme Všem, kteří se na úpravu tratí rozhodli přispět finančně. Každá stokoruna se hodí, cena jedné plné úpravy okruhů pro obě techniky se pohybuje v rozmezí 1500-2000Kč.

Všem dárcům mnohokrát děkujeme!

Úprava tratí je realizována pomocí pásové čtyřkolky a speciálního vlečného zařízení, které sestrojil pan Ing. Charvát z Vrchlabí - jedná se unikátní zařízení a jsme velmi rádi, že se nám ho podařilo získat pro úpravu tratí ve Svratce. Úprava tratí je nyní možná i při nižší sněhové pokrývce, stejně tak si poradíme hravě s ledovatým povrchem. Tratě jsme nyní schopni připravit ve vysoké kvalitě v mnohem kratším čase a s vynaložením menšího úsilí. 

SKOL

 

 

                  

VyKing Kros&Trail 2024

19.10.2024

Závod se v roce 2023 neuskuteční Děkujeme za pochopení

Start za:

KONTAKT

 

Honza Císař 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

602 503 599