AKTUALIZACE: Kros&Trail

AKTUALIZUJEME:

MAPY TRATÍ

KROS: Pětka, Desítka

Poklidné pasáže po lesních pěšinách a měkkých loukách budou střídat temné pralesní houštiny bažiny a nečekané terénní vlny, závěrečné osvěžení unavených nohou zajistí dvojitý brod řeky Svratky a potoka Řivnáče.

TRAIL: 1/2Marathon, Marathon  lze stáhnout i jako GPX přímo z Cykloserveru - pozor, je to naklikáno ručně

tratě totožné s předchozími lety, pouze na maratonu zařazujeme "orientační" úsek s volným postupem od Cukrárny Sněžné na Malinskou skálu(tzn. nemusíte po červené značce, ale lze najít výhodnou variantu po posečených loukách přes podzimem zbarvené meze)


Start dětských kategorií(děti, které neběží 5km) je plánován na 13:30, prezence od 13:00, sportovní oddíly žádáme o zaslání seznamu startujících dětí v předstihu

Centrum závodu je stejně jako v loňském roce v areálu Hasičské zbrojnice ve Svratce - mapka zde. PARKOVÁNÍ: Na mapce naleznete rovněž vyznačená místa k parkování, parkování v ulici u Zbrojnice nebude možné

Tak ještě Vám zbývá několik dní na trénink a odpočinek a v sobotu se budeme s celým naším týmem těšit na shledání! Předpověď slibuje cca 15°C a slunce svit po celý den. Podzim jak má být!

                  

VyKing MTB

14.09.2019

VyKing MTB Start 10:00 Hasičská zahrada Svratka Tratě 48 a 23 km

KONTAKT

V období 4.9.-25.9 2019 kontaktujte s dotazy Ondru Holase

777 198 339

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Honza Císař 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

602 503 599