VyKing Kros&Trail 2017

!POZOR AKTUALIZACE!

MAPY TRATÍ: 5km, 10km, 21km, 42km 

Centrum závodu je přesunuto do areálu svratecké hasičské zbrojnice - mapka zde. Ve spojitosti se změnou centra závodu, očekávejte i úplně jiné vedení krosových tratí a je nač se těšit! Poklidné pasáže po lesních pěšinách a měkkých loukách budou střídat temné pralesní houštiny a bažiny, závěrečné osvěžení unavených nohou zajistí dvojitý brod řeky Svratky a potoka Řivnáče.

Podzim už nám zbarvil lesy a louky a stejně rychle jako padající listí se nám přiblížil i termín běžecké části naší série. Spouštíme přihlášky a zveřejňujeme aktualizované propozice - potřebné odkazy naleznete v pravém sloupci. 

Jako v loňském roce bude zázemí závodu provizorně v prostorách areálu Mars Svratka a.s. Na zámečku, který nám skýtal zázemí v letech předchozích, stále probíhá rekonstrukce. Dle slov majitele už bychom se napřesrok mohli opět těšit z krásného areálu loveckého zámečku Karlštejn.

Věříme, že posunutí termínu k začátku listopadu přinese možnost si více užít krásy končícího podzimu ale i i o trochu lepší počasí a o pár minut více denního světla pro maratonce. 

S přihlédnutím k poznámkám, že loňská krosová pětka měřila 8km a desítka měla kilometrů 12,5 budou tratě upraveny, tak aby se více blížily délce jež slibuje jejich název...ale loni jste to taky zmákli, tak se nechte překvapit. 

Aktualizované informace najdete zde, nebo na facebooku.

Těšte se, jako se my těšíme na Vás! A běhejte, kopce jsou tady pořád!

                  

VyKing Silniční

22.06.2019

Cyklovyjížďka po stopách závodu VyKing. Trať 100 nebo 50 km. start v 10:00 z Parkoviště Mars Svratka a.s. Prezence tamtéž. Trať nebude značena

Start za:

KONTAKT

 Honza Císař 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

602 503 599

                  

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain