VyKing Silniční 18.6.2016

PŘIHLÁŠKA

Kdy 18. 6. 2016 v 10:00

Kde: Areál Mars Svratka a.s., parkování před areálem volné

Co: Vzhledem k novým legislativním podmínkám a stanovisku PČR, nejsme schopni závod uspořádat. Sejdeme se pro to k volné vyjížďce na silničních kolech při které si budete moci nechat změřit čas. Váš výkon pak ohodnotíme body a bude započítán do pořadí naší série. Časomíra se rozbíhá v 10:00, časová diference Vašeho startu nebude zohledňována. 

Trať: Stejná jako v loňském roce. Nebude značena, jak bylo zvykem. Důrazně doporučujeme nastudovat itinerář trasy a mapu, případně si můžete stáhnout datový soubor pro Vaši navigaci, nebo jiné zařízení. Další info před startem časomíry.

Itinerář trasy

Trať: 100km a 50km(obrátka Jimramov)

Parkování: Parkoviště před areálem Mars Svratka a.s.

ITINERÁŘ a průjezdní body:

100km Svratka -Milovy-Sněžné-Daňkovice-Krásné-Pustá Rybná-Telecí-Borovnice-Jimramov-Sulkovec-Rovečné-Vír(hráz,občerstvení)-Dalečín-Jimramov-Jimramovské paseky-Vříšť-Kuklík-Kadov-Krátká-Sněžné-Milovy-Křižánky-Svratka

50km -> dtto s vynecháním průjezdních bodů mezi Jimramov a Jimramov.

Dodržujte pravidla silničního provozu, jste odpovědní sami za sebe, za svou bezpečnost i bezpečnost dalších účastníků silničního provozu a to v plném rozsahu a se všemi následky!

!!!Dodržujte zvláště pravidlo jízdy v pravém jízdním pruhu!!! Neriskujte zranění či ještě horší následky při střetu s protijedoucím vozidlem!!!

Občerstvovací stanice a kontrolní bod bude na hrázi Vírské přehrady(přibližně polovina trati 100km)

Správné používání helmy po celou dobu jízdy je bez výjimek povinné.

Doporučujeme sadu na opravu defektu a základní nářadí, sjezd do Dalečína je ve velmi špatném stavu.

Kategorie: 100kmM, 100kmM45, 100kmW, 50kmW, 50kmM, 50kmM45

Startovné: 150Kč  bez rozdílu kategorií,  platba při prezenci (zahrnuje občerstvení na trati, zabezpečení průběhu, jídlo a pití po návratu z vyjížďky, prostory k převlékání a úschovu osobních věcí.

Přihlášky: hlašte se, prosím, pomocí on-line formuláře(v menu nahoře) velmi nám tím usnadníte vyhodnocení výsledků a lépe se nám bude plánovat občerstvení atp. děkujeme!

Vyhlášení cca v 16:30, bude následovat také slavnostní vyhlášení celkové klasifikace a udělení titulu VyKinga-krále Vysočiny pro ročník 2015/2016

Těšíme se na Vás!

                  

!ZMĚNA!VyKing Silniční

29.06.2019

Cyklovyjížďka po stopách závodu VyKing. Trať 100 nebo 50 km. start v 10:00 z Parkoviště Mars Svratka a.s. Prezence tamtéž. Trať nebude značena

KONTAKT

 Honza Císař 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

602 503 599

                  

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain